Sıkça Sorulan Sorular

Hesabımı herkese açık yapmama gerek var mı ?

Satın alma işlemi gerçekleştirmeden hesabınız açık olması gerekmektedir. Takipçileriniz veya beğenileriniz yüklendikten sonra tekrardan gizleye alabilirsiniz.

Beğeniler satın aldıktan sonra düşer mi?

Beğenilerde siz satın aldıktan sonra düşme durumu kesinlikle olmaz. Varsayalım düştü çekinmeden whatsapp hattımızdan bizlere ulaşarak telafisini talep edebilirsiniz. 

1.000 adet instagram beğenisi satın aldım ama fotoğraflarıma bölüştürmek istiyorum ?

Satın aldığınız beğenileri profilinizdeki fotoğraflara bölüştürebilirisiniz. Whatsap üzerinden teknik destek ekibimize hangi fotoğrağlar ne kadar beğeni gidecek belirtirseniz size yardımcı olacaklardır.

Instagram izlenme nedir?

Instagram izlenmeleri videolarınızın izlenmesini arttırarak keşfete düşme olasılığını arttırır bunun yanında instagramın size verdiği genel puanı olumlu yönder arttırır.

Instagram takipçisi nedir?

Instagram takipçi profilinize giren insanların üstünde bir algı yaratır. Bu algı günlük hayatınızda sizi bir adım daha ön plana taşımaktadır. Takipçisi düşük instagram hesapları güvensiz gözüyle bakıldığını için doğal olarak instagramda size güvensiz bakar ve bu güvensizlik keşfete çıkmanıza, hikayelerde alt sıralara düşmenize, gönderilerinizin altta kalmasını sağlıyor.

Hesabımı herkese açık yapmama gerek var mı ?

Evet. Hesabınızı satın almadan açın ve satın alma işlemini gerçekleştirin. Yükleme işlemi tamamlandığında hesabınızı tekrar gizliye alabilirsiniz.

Instagram Takipçileri satın aldıktan sonra düşer mi?

Diğer firmalarda düşmesinin sebebini gelin size basit bir şekilde açıklayalım. Bir tane gerçek hesabınız var bu hesabın takipçisini arttırmak için 2-3 tane sahte hesap açıp bu hesaplardan kendi hesabınızı takip ettiniz. Bu hesaplar belli bir süre sonra instagram yapay zekası tarafından silinir çünkü etkileşimi olmayan sahte hesaplardır. Yani diğer firmalardan aldığınız takipçilerin düşme sebebi, o firmalar binlerce sahte hesap oluşturup sizi takip ediyor. Takip edilen hesaplar haliyle kısa süre içerisinde kapandığı için sizin takipçilerinizden de siliniyor. Biz Inspofy olarak sahte kullanıcıların takip etmesini sağlamıyoruz. Tamamen gerçek kullanıcılardan oluşan hesaplar sizi takip ediyor.

Ödeme yaptıktan sonra mesajlarıma cevap alamamazlık durumuyla karşılaşırmıyım?

Bu tip durumlarla karşılaşmazsınız kesinlikle. Firmamız site üzerinden veya whatsapp hattımızdan günün her saati mesajlarınıza cevap vermek adına çalışmaktadır. 

Telefonla teknik destek veriyor musunuz?

Mesai saatleri içerisinde telefonla arayarak aklınıza takılan sorularda bilgi alabilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

3 Dakika Önce